Manicure hybrydowy - tanie lakiery?


Jakiś czas temu zrobiło się głośno o lakierach hybrydowych za przysłowiowego "dolca". Lakiery te można kupić na portalu Aliexpress,com. Z ciekawości kupiłam kilka sztuk lakierów Bling i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Co prawda nie miałam odwagi kupić ich bazy i topu, tu stawiam na sprawdzone lakiery ale pomyślałam że koloru nie kładę bezpośrednio na płytkę więc zaryzykuję.

Kilka z kolorów które kupiłam.

Od dłuższego czasu chciałam wykonać zdobienie "wężowej skórki", jednak nie miałam czarnego lakieru który był mi do tego potrzebny. Gdy otrzymałam ten z Bling, od razu wzięłam się do roboty. Użyłam bazy i topu z Semilac oraz kolorów Bling - 67 (czerwień) i 29 (czarny).
Następnym razem pójdzie mi lepiej - okazało się że te lakiery są trochę gęstsze niż Semilac. Do wężowej skórki powinnam dac więcej topu żeby wzorek był wyraźniejszy. Ale nie ukrywam, że i tak bardzo mi się ten manicure podoba, mimo kilku niedociągnięć. 
A jak Wam się podoba?
Myślę że czasami warto dać szansę tańszym produktom. Co prawda wzięłam je jedynie na własny użytek ale nie żałuję. Lakiery fajnie kryją, trzymają się jak inne lakiery z wyższej półki cenowej, zdejmują się bez problemu. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na paczkę, ale myślę że nie jest to duże wyrzeczenie. Stała cena za butelkę to 1,49$ ale często bywają w promocji za 0,99$. Przesyłka przeważnie jest darmowa.
Jeśli chcecie wypróbować je na własnych paznokciach, możecie kupić je TUTAJ.
Ja polecam :)

1 komentarz:

  1. ja w całkiem fajnej cenie hybrydki kupuję tutaj https://em-nail.pl/pl/ próbowałaś może już tych lakierów od EM nail? teraz wyszła nowość, lakiery termiczne. Już 3 sobie zamówiłam i czekam aż będę mogła przetestować :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.