Goose Creek Cool Spring Breeze.

Jakiś czas temu dotarla do mnie przesyłka od Pachnącej Wanny. Znalazły się w niej nowe wiosenne zapachy od marki Goose Creek.


Dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć zapach Cool Spring Breeze.


Według producenta: "Odświeżający jak lekki, wiosenny wietrzyk przynoszący aromaty zgniecionych w dłoni młodych liści połączonych z bergamotką, zielonym jabłkiem, wisterią i kroplami ciepłego deszczu. Kompozycji dopełnia biały cedr i aromat żywicy."

Ciężko się z tym opisem nie zgodzić. Zapach jest bardzo, bardzo świeży, z kategorii wodno - świeżych. Dobrze czuć w tej kompozycji bergamotkę oraz jabłka. Ja bardzo wyraźnie czułam również melona którego w opisie zabrakło. Zapach będzie idealny na zbliżające się ciepłe dni. Jeśli lubisz takie zapachy jak np. Pink Sands z Yankee Candle to jest spora szansa że Cool Spring Breeze przypadnie Ci do gustu. 
Rozpalanie świecy jak zwykle bajecznie proste - dwa knoty dają sporą przewagę nad YC w tym temacie. Godzina i świeca jest pięknie rozpalona do ścianek. 
Moc zapachu jak dla mnie jest bardzo dobra, wręcz chwilami mnie męczyła dlatego musiałam delikatnie uchylać okno. Do tego ma przepiękną naklejkę i kolor! Cudownie się prezentuje :)

Świece kupicie obecnie w sklepie Pachnąca Wanna :)


4 komentarze:

  1. Z chęcią poznałabym te ZAPACHY :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ pachnidełka :) Muszę uzupełnić zapasy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jako nawrócona milosniczka wszystkiego co swieże, nabrałam ochty na cool spring breeze w pierwszej kolajności. Dzięki za recenzję zapachu, wiesz ze mnie nie trzeba namawiać dwa razy!! ;-)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.