Yankee Candle Q2 2015!

Kilka dni temu otrzymałam paczkę od cozazapach.pl z nowościami na drugi kwartał 2015 roku. Podeszłam do nich sceptycznie bo nie przepadam za "jedzeniowymi" zapachami, ale stwierdziłam że woski wypróbować muszę. Na moje wrażenia zapraszam w dalszej części notki.


Yankee Candle Q2 2015


Tarte Tatin - gratka dla wielbicieli zapachów ciast. Idealne połączenie jabłek z kruchym spodem i lekką domieszką przypraw. Bardzo dobrze odwzorowany zapach pysznej, jeszcze ciepłej szarlotki. Wosk zabił mnie mocą, zresztą już w kopercie zapachnił wszystko. Totalnie nie dla mnie, ale wiem że znajdzie zwolenników.


Pain Au Raisin - drożdżowa bułka z rodzynkami i nutkami alkoholu, dokładnie taka jak na zdjęciu. Pachnie jak świeżo wyjęta z piekarnika drożdżówka. Czuć rodzynki, słodkie i smakowite. Moc bardzo dobra. Całość o dziwno nie jest mdląca, paliłam go dość długo jak na osobę która nie przepada za takimi aromatami. Bardzo fajny zapach, co prawda nie na słój ale myślę że wosk wypalę z przyjemnością, przynajmniej do póki za oknem panuje taka aura.


Cappuccino Trufle - w tym zapachu pokładałam największe nadzieje bo próżno szukam wszędzie idealnego zapachu kawy. Niestety, w tym aromacie czuć bardziej trufle czekoladowe aniżeli kawę. Jednak wcale nie oznacza to, że mi się nie podoba. Na ten moment to chyba najładniejszy zapach czekolady z jakim miałam styczność i muszę przyznać że bardzo mi się spodobał. Moc jest słabsza niż pozostałych nowości ale w tym przypadku to akurat dla mnie plus. Tak jak "buła" nie jest może kandydatem na świecę, ale wiem że będę po wosk sięgać. 

Nowości dostaniecie w internetowym sklepie cozazapach.pl.
Obecnie na hasło HAPPY dostaniecie 15% rabatu :)
1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.