Nowe informacje.

16:35
Hej. Dzisiaj jestem już w stanie do Was napisać. Sytuacja się stabilizuje, jednak jest na tyle nieciekawie że prawdopodobnie musimy przenieść z Narzeczonym termin ślubu. Los czasem płata ludziom figle ale cieszymy się z tego, że wszystko jest na dobrej drodze do szczęśliwego wybrnięcia z sytuacji która wydawała się koszmarem. Jesteśmy przekonani, że takie zdarzenia jakie Nas spotkały tylko umocnią Nas w podjętych decyzjach i w wzajemnej miłości.
Chciałabym bardzo podziękować Wam za okazane wsparcie, bardzo mnie wzruszyłyście i pomogłyście w tych ciężkich dla mnie chwilach. Dzięki temu, prowadzenie bloga i poznawanie Was będzie dla mnie ważniejsze niż do tej pory.


Chciałabym również ogłosić, że dziś o 20 zamknę swoje rozdanie i podam szczęśliwego zwycięzcę. Stwierdziłam że potrzebuję chwili oderwania się od rzeczywistości i sprawienia przyjemności drugiej osobie bo dzięki temu pomogę sobie. Także zapraszam Was jeszcze przez te kilka godzin do zgłaszania się.

Pozdrawiam Was bardzo - merczens.

10 komentarzy:

 1. wszystko będzie dobrze ,dacie rade:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że sytuacja się troszkę ustabilizowała. Również jestem zdania, że problemy umacniają związek i miłość, jeśli przeżywa się je razem. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się kochana. :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie martw się, czasami w życiu tak bywa że dostajemy porządnego kopa - i chociaż wydaje nam się że to koniec świata, przez takie doświadczenia umacniamy się wewnętrznie :) i tak jak mówisz - umacnia się miłość :)

  Będzie dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super , że jest już lepiej , bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.