WYMIANKA ... ?

19:33
Hej! Kilka miesięcy temu kupiłam (chyba w marcu... ) na allegro paletę 120 cieni. Jednak okazało się, że nie używam jej za często a cieni jest taka ilość, że po prostu się zmarnują, tym bardziej że ostatnio używam praktycznie tylko paletek ze Sleek. W związku z tym, przychodzę do Was z propozycją. Chcę wymienić paletę na inne kosmetyki. Zużycie jest naprawdę niewielkie, może 2-3 cienie są w większym stopniu używane a reszta albo kilka razy albo w ogóle. Paleta kosztowała ok 75 zł z wysyłką.
Wstawiam zdjęcia:Co chciałabym z tą paletkę? Ogólnie kosmetyki, oczywiście mogą być używane:
- paletki Sleek - Paraguaya, Storm, Circus, Safari, Graphite, Chaos, Bohemian, Good Girl, Sparkle
- paleta NYX
- ogólnie raczej paletki cieni, chyba że zainteresuje mnie coś, co zaproponujesz :)

Zainteresowanych proszę o wysyłanie propozycji na maila (dostępny w zakładce "Kontakt"), odpowiem czy jestem zainteresowana propozycją czy nie. Zasada wysyłki jest taka, że to ja pierwsza oczekuję paczki a potem wysyłam paletę. Jeśli znajdę coś dla siebie, od razu usuwam post :)

Pozdrawiam :)

3 komentarze:

 1. Zapraszam serdecznie na rozdanie:
  http://malinka2709.blogspot.com/2011/07/rozdanie-giveaway.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna paletka, chętnie bym ją przygarnęła ale niestety nie mogę zaoferować innych palet bo sama chcę nabyć ich jak najwięcej :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tą paletę już poluje i poluje, ale niestety jak na razie nie mam swojego źródła funduszy(uczę się jeszcze) a rodziców nie chce zamęczać jeszcze swoimi nabytkami. Nie mam nic na wymiankę, a jest opcja sprzedaży? Nie obiecuję, że kupię.
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.